Právě se nacházíte: L studio » Péče o pleť » Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření zralé pleti FORTY - ROSA GRAF

Inovační ošetřující program s rychle viditelným zlepšením kožní struktury. Tyto přípravky řady ROSA GRAF FORTY+ působí proti prvním příznakům hormonálního stárnutí pleti.

Řada obsahuje ovocné kyseliny, které odstraňují odumřelé buňky  regulují látkovou výměnu pleti a obnovu buňek. Pleť je pevnější a hydratovaná.

Ošetření: Obsahuje - odlíčení pleti, nanesení AHA kyseliny a její působení (délka dle typu pleti), následné smytí a aplikace jogurtové masky( působení asi 20min.), během masky-úprava obočí, smytí a následná aplikace krému dle typu pleti a 15min. masáž. Krém na závěr.

Kosmetické ošetření pro mastnou a citlivou pleť  řadou CACCAO TREATMENT - ROSA GRAF

Základem kakaových produktů je výtažek z kakaových bobů a jemnou čokoládovou vůní. Kakao obsahuje vysoce účinné látky, lapače volných radikálů, které zabraňují předčasnému stárnutí pleti.

Ošetření: očištění pleti čistícím olejem, opláchnutí, peeling-masáž a smytí,nanesení ampule a jemné vmasírování,kakaová maska 20min., aplikace krému a masáž 15 min., lehký makeup.

Kosmetické "zimní" ošetření pleti řadou GINGER - HONIG TREATMENTS (zázvor a med) - ROSA GRAF

Hodinové ošetření volené spíš v zimním období vzhledem k produktům zázvoru a medu. Toto ošetření je velmi příjemné a voňavé.

Ošetření: odlíčení pleti mlékem, tonik, ampule se zázvorem a medem-vmasírování, krém a masáž 20min, krém.

Copyright © L Studio 2012