Právě se nacházíte: L studio » Péče o tělo » Lávové kameny

Lávové kameny

Jedná se o starodávný způsob masáže, byl oblíben již u starých Inků, Mayů, v Indii, Číně nebo u Indiánů. Terapeutické účinky těchto masáží spočívají v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a v rozproudění energie v našem těle. Obnovený tok energie nás uklidní, získáme pocit bezpečí, stresy a starosti samovolně odplývají. Pocit harmonie a účinek vydrží několik dnů.

Tato hluboce relaxační procedura trvá 90 až 120min., probíhá za pomoci ohřátých lávových kamenů i bez nich. Lávové kameny se zahřívají na teplotu 50-60°C. Kameny prohřívají organismus, svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, blahodárně působí na mysl a perfektně uvolňují ztuhlé svalstvo. Při masáži používáme aromatické oleje Salus, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění.

Lávové kameny přiložené na tělo navozují hluboké uvolnění celého organismu. Masáž podporuje a stimuluje krevní oběh a lymfatický systém a tím obnoví energii těla, zrychlí metabolismus a může lépe nastartovat proces hubnutí.

Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z kamenů.

 

 -  -  -
 -  -  -

Copyright © L Studio 2012