Permanentní prodlužování řas

PRODLUŽOVÁNÍ A ZHUŠŤOVÁNÍ ŘAS TECHNIKOU B-LASHES

ŘasyNa jednotlivé přírodní řasy se lepí syntetické řasy různých délek, které jsou k nerozeznání od přírodních, a to speciálním adhesivem (lepidlem), které vytváří velmi odolné, flexibilní a nevidilené spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěv sauny.

Takto prodloužené řasy žádným způsobe nezatěžují vaše přírodní řasy, které rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa umělá - prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních řas.

JAK DLOUHO PRODLOUŽENÍ VYDRŽÍ?

To závisí na délce cyklu přírodních řas. Přírodní řasy se v průměru obnovují za 60-90 dní. Maxiální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění za 4 týdny, aby řasy zůstávaly stále husté a krásné. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které  průběhu onoho měsíce vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová.

JAK PRODLUŽOVÁNÍ PROBÍHÁ?

Klientka pohodlně leží na lehátku spodní víčko má překryté ohrannou gelovou podložkou, která zároveň působí jako maska na oční okolí a má zařvené oči. Na její přírodní řasy jsou postupně pomocí pinzet lepeny jednotlivé umělé řasy. Jde o bezbolestné relaxační ošetření.

CO MOHU UDĚLAT PROTO, ABY ŘASY VYDRŽELY CO NEJDÉLE?

  • prvních 12 hodin po aplikaci se vyhnout kontaktu s vodou a 48 hodin kontaktu s párou(SAUNA)
  • denně řasy pročesávat kartáčkem, který obdržíte při první aplikaci řas, aby se nezacuchaly
  • na oční okolí používat speciální odličovadlo
  • vyhnout se mechanickému působení na prodloužené řasy: mnutí oka, spaní obličejem  v polštáři
  • nepoužívat řasenku případně speciální řasenku
  • pro delší trvantlivost a lesk je možné použít speciální fixační roztok

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI PERMANENTNÍM PRODLUŽOÁNÍM ŘAS A KLASICKÝMI UMĚLÝMI ŘASAMI?

Hlavní rozdíly jsou:složení lepidla, typ řas, aplikační technika, výsledný efekt a trvanlivost prodloužení.Běžné tranlivé řasy jsou spojeny v jedné linii a lepeny na oční víčko latexovým lepidlem nebo speciálním lepidle Mastix - spoj je nepružný.Tyto řasy jsou použíány převážně jako doplněk líčení a při odličování se odstraňují. Takto prodloužené řasy nejsou vhodné při sportu a jiných namáhavých aktivitách. B-lashes dokonale napodobují přírodní řasy řasová spojení jsou pevná odolná a zároveň pružná. Jejich nošní "necítíte" a nezpůsobují předčasné vypadávání přírodních řas.

JE POUŽÍVANÉ ADHESIVUM (LEPIDLO) BEZPEČNÉ?

K lepení řas se používá certifikované adhesivum testované Státním zdravotním ústavem v Praze. Nicméně pokud klientka trpí častými alergiemi nebo má citlivé oči, je vhodné provést před apliací test citliosti. Lepidlo při odborném zacházení nepřichází do kontaktu ani s pokožkou ani s očima.

 -  -  -

Copyright © L Studio 2012