Právě se nacházíte: L studio » Péče o tělo » Problematické partie

Ošetření problematických partií galvanickou žehličkou

V našem L studiu Vám jako novinku nabízíme ošetření problematických partií galvanickou žehličkou. Jde o celosvětový nejvyspělejší systém péče o tělo. Tři tělové přípravky založené na technologii anti-agening představují nové pokroky ve vědě pro dosažení štíhlejšího, jemnějšího, pevnějšího těla- to vše s pocitem luxusního lázeňského ošetření v pohodlí našeho L studia.

Co je součástí ošetření?

1) galvanická žehlička optimalizace Vašeho těla

Obsahuje  vodivý povrch a pulzující galvanické proudění k maximalizaci protistárnoucích účinků na pažích, břiše a stehnech. Žehlička pomáhá Vaši pokožku stimulovat, pročišťovat a oživit ji, což vede ke snížení viditelných projevů stárnutí.

2) tvarující gel - pro Váš štíhlejší, pevnější a jemnější vzhled

Ošetření galvanickou žehličkou za použití tohoto gelu se minimalizuje a zjemňuje vzhled tukových polštářků a celulitidy, zlepšuje se vzhled pevnosti pokožky a pomáhá vylepšit její celkové vzezření. Také pomáhá zvyšovat buněčnou energii l zotavení a pročištění pokožky, zatímco redukuje viditelné projevy stárnutí.

3) konturovací mléko - pro Váš vytvarovanější, jemnější vzhled

Toto denní hydratační a konturovací mléko pomáhá zvyšovat buněčnou obnovu, která je nezbytná pro navrácení pokožky k její přirozené a zářivé textuře. Obsahuje složky, které pomáhají tlumit tvorbu tuku, podněcují odbourávání tuku a předcházejí výskytu tukových polštářků a celulitidy, zatímco pokožku vyhlazují.

Jak často ošetření opakovat?

Doporučujeme ošetření problematických partií opakovat co nejčastěji, pro začátek 2x týdně. Čím častěji, tím je efekt dříve viditelný. Je dobré si dané partie vyfotografovat a porovnávat po jednotlivých ošetřeních. Což je možné i u nás po osobní domluvě.

Ošetření lze kombinovat s přístrojovými masážemi na lymfovenu, nebo rolleticu, či myostimulátoru.

Přístroj lze ale i zakoupit domů, pro domácí užití a potom není problém si Vámi volené partie ošetřit v klidu v pohodlí Vašeho domova.

Copyright © L Studio 2012